Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
241.2
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Звіт про укладений договір
згідно Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» № 530 від 17.03.2020.
Інформація про характеристики предмету закупівлі, орієнтовна вартість за одиницю (грн. з ПДВ):
1) Ліжко функціональне КФ-2-Мп з матрацом , 20 шт., 12 060,00 грн;
Якість товару повинна відповідати державним стандартам або технічним умовам згідно діючого законодавства для товарів даного типу.
Строк поставки товарів: в порядку, що визначається діючим законодавством України, протягом 5 діб, з дати отримання заявки. Строк дії договору до 31.12.2020 року.
Місцезнаходження Замовника: 67600, Одеська обл., м.Біляївка, вул.Московська, 30-Б;
Категорія Замовника: п.3 ч.1 ст.2 Закону України «Про публічні закупівлі»;
Договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель.
Технічні характеристики товару наведено у Додатку №1 до договору. Якість товару повинна відповідати державним стандартам або технічним умовам згідно діючого законодавства для товарів даного типу.
Категорія Замовника: п.3 ч.1 ст.2 Закону України «Про публічні закупівлі»
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-10-20
limited,reporting
terminated
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.