Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
1 050.0
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Запропонований учасником товар повинен відповідати таким Вимогам: Товар який буде закуповуватись замовником повинен відповідати ДСТУ ГОСТ 5583:2009 наступним характеристикам: - Об’ємна частина кисню (О2) – не менше 99,5% - Масова концентрація водяної пари ( Н2О) -0,07% - Частка водню відсутня - Об’ємна частка двоокису вуглецю (СО2)0,01% - Вміст окису вуглецю (СО) – немає - Вміст газоподібних кислот та основ –немає - Вміст лугів – немає - Запах – відсутній - Товар повинен бути зареєстрований у встановленому порядку і мати відповідні документи на застосування його в медичній практиці . - Учасник зобов’язаний подати копії дозволів і ліцензій на виробництво кисню медичного газифікованого.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-09-25
limited,reporting
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.