Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
10.1
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Ручка кул. масляна чорна, Ручка кул. масляна синя, Ручка кул. масляна червона, олівець з гумкою, гумка, точилка, файл-пакет, папка швидкозшивач, папка на гумках, папка швидкозшивачпластиковий А4, папка А4 з притиском, Клей ПВА, Клей ПВА, Клей олівець, Скріпки 28 мм, Скріпки 50 мм, Коректор, Маркер текстовий, фарба штемп., Ножиці , Лінійка, Лінійка, Степлер, Скоби, Дестеплер, Книга амбарна, Зошит, Закладки-флажки, Папка для паперу, Обкладинка справа.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-07-08
limited,reporting
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.