Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
25.0
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Склад засобу: діюча речовина: спирт етиловий 65,0 %; спирт ізопропиловий – 4,7%.Допоміжні речовини: компоненти ,що забезпечують посилення і пролонгацію антимікробної дії активно діючих речовин, а також для догляду рук( гліцерол і пантенол Д). Мета застосування: - для обробки рук хірургів та інших осіб, що беруть участь в оперативних втручаннях в багатопрофільних медичних закладах а також в умовах надзвичайних ситуацій; перед виконанням лікувальних і діагностичних маніпуляцій, які потребують антисептичної обробки рук по типу обробки рук хірургів; - для гігієнічної обробки рук персоналу: закладів охорони здоров’я будь- якого профілю і інших асептичних приміщень та зон, що мають підвищені вимоги до асептики та антисептики. - для дезінфекційної обробки шкіри операційного поля і позначення меж (маркування) оброблених ділянок шкіри пацієнтів в лікувально-профілактичних закладах при виконанні лікувальних і діагностичних маніпуляцій (в т.ч. перед введенням катетерів і пункцією суглобів), шкіри клієнтів при манікюрі, педикюрі, татуажі і пірсинзі, в косметологічних клініках і салонах, косметичних та інших маніпуляцій, пов'язаних із пошкодженням шкіри; - для дезінфекційної обробки шкіри ліктьових згинів донорів на станціях • переливання крові та в інших лікувально-профілактичних закладах тощо; Спектр антимікробної дії. Засіб повинен мати бактерицидну (в т.ч. проти збудників туберкульозу*) і госпітальних інфекцій (в т.ч. мультирезистентний стафілокок (MRSA), лістерії (Listeria monоcytogenes), Clostridium difficile, Micrococcus luteus, Enterococcus faecalis, Enterococcus hirae, Enterobacter cloacae, Streptococcus, Klebsiella pneumonia, Klebsiella oxytoca, Proteus mirabilis, Proteus vulgaris, Helicobacter pylori, ентерогеморагічна кишкова паличка, синьогнійна паличка (P. aeruginosa), Clostridium difficile (у т.ч. в споровій формі), збудники дизентерії, сальмонельозу,паратифу, черевного тифу, холери, чуми, туляремії), фунгіцидну (зокрема, проти патогенних грибів родів Кандида, Трихофітон і пліснявих грибів Aspergillus niger у споровій формі), а також віруліцидну (у т.ч. проти найбільш стійких до дії антисептиків - вірусів поліомієліту, а також збудників гепатитів А, В і С, ВІЛ-інфекції, грипу всіх типів, парагрипу, вірусу «свинячого грипу» А(Н1N1), вірусу «пташиного грипу» H5N1, SARS («атипова пневмонія»), аденовірусної, ентеровірусної, корона вірусної, респіраторно-синтиціальної, риновірусної, ротавірусної інфекції тощо) дію. Засіб високоефективний проти резидентної та транзиторної мікрофлори шкіри, має пролонговану антимікробну дію, що зберігається протягом не менше трьох годин під рукавичками. Засіб тестовано згідно Європейських стандартів EN 1500, EN 12791 для гігієнічної обробки рук та обробки рук хірургів. За спектром антимікробної дії засіб може бути рекомендований для дезінфекційної обробки шкіри і швидкої дезінфекції поверхонь при хворобі, викликаній вірусом Ебола (ХВВЕ) .
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-04-17
limited,reporting
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.