Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
45.0
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Апаратно - програмний комплекс для створення системи відеоконференцзв’язку шляхом підключення до систем фіксації судового процесу (судового засідання), встановлених у залах судових засідань в кількості 1 (один) комплект. Сфера застосування: для фіксації судового процесу. Якість товару повинна відповідати вимогам відповідних стандартів ДСТУ, ТУ та ISO. Якісно поставленим товаром вважається такий товар, який відповідає вимогам, що звичайно ставляться до товару відповідного характеру. Товар повинен відповідати вимогам охорони праці, екології та пожежної безпеки. До ціни товару включається вартість упаковки та доставки
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2019-08-02
open,belowThreshold
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.