Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
60.0
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
скріпки, скоби, кнопки, папір для друку, степлери, канцелярські ножі, папір для термографічного друку, кулькові ручки, маркери, олівці, коректори, канцелярські товари, папір А-4, планінг датов., штемпельна фарба, папір А-5, скотч 48*100, календар 2019 р., папки куточок А-4, біндер, блокнот для записів, зошит А 4 96 арк., ручка на кріжен., папка А-4 сегрегат., стріжень, файли А 4, швидкозшивачі пл., ватман А 4, лотки горизонт. пр., клей ПВА, ручка автомат, ручка масляна, планінг, фотопапір, чорнила, корзина для сміття, щоденник недатований 1.0 шт
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2019-01-30
limited,reporting
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.